«Укроборонпром» звільнить 40% свого персоналу

Кошти, заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки концерну, планується спрямувати на впровадження дослідно-конструкторських робіт»

Наглядова рада державного підприємства «Укроборонпром» затвердила рішення про скорочення персоналу на 40% – до 180 осіб. Відповідний наказ підписав гендиректор Павло Букін 28 березня, повідомляє прес-служба концерну.


«У процесі оптимізації буде збережено необхідну функціональність, що дозволить забезпечити усі покладені на концерн завдання. Кошти, заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки концерну, планується спрямувати на впровадження дослідно-конструкторських робіт», – йдеться у повідомленні.


В «Укроборонпромі» додають, що у результаті оптимізації планується підвищити якість управління виробничими та маркетинговими процесами, активізувати інноваційний розвиток підприємств концерну.


Нагадаємо, 12 лютого президент України Петро Порошенко звільнив генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Романа Романова. 21 лютого гендиректором концерну був призначений колишній генеральний директор «Укрспецекспорту» Павло Букін.#Укроборонпром, #скороченняперсоналу
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukroboronprom-zvil-ny-t-40-svogo-personalu/

Коментарі