«Тітушковода» Крисіна взяли під варту на два місяці (відео)

Юрій Крисін перебуватиме за ґратами до 29 травня

29 березня в Дарницькому райсуді Києва відбулося підготовче засідання в справі про тортури на Майдані, обвинуваченими за якою проходять Сергій Чемес і Юрій Крисін, повідомляє Цензор.НЕТ.


За результатами розгляду суд обрав запобіжний захід Крисіну та Чемесу у вигляді утримання під вартою впродовж двох місяців. Такими чином, вони перебуватимуть за ґратами до 29 травня.


Чемеса і Крисіна взяли під варту в залі суду.


Також суддя Леонтюк відмовила в задоволенні клопотання захисту Крисіна про повернення обвинувального акта і призначила наступне засідання на 4 квітня 2018 року.


Рішення щодо зміни запобіжного заходу Крисіну


Gepostet von Цензор.НЕТ am Donnerstag, 29. März 2018Як повідомляв Інформаційний Акцент, Крисін та його адвокати всіляко намагалися затягнути розгляд справи, постійно ігноруючи засідання.


Нагадаємо, 22 грудня 2017 року суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник оголосив вирок у справі про убивство журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія. Згідно з рішенням суду, керівник групи «тітушок» Юрій Крисін за причетність до вбивства отримав 4 роки позбавлення волі умовно.


Згодом Лінник заявив, що вині справедливий вирок Крисіну.#запобіжнийзахід, #Крисін, #суд
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/titushkovoda-kry-sina-vzyaly-pid-vartu-na-dva-misyatsi-video/

Коментарі