На Одещині зійшов з рейок і перекинувся потяг із зерном (фото)

Вага кожного з маневрових локомотивів дорівнює двом танкам

На Іллічівському зерновому терміналі в Чорноморську Одеської області зійшов з рейок і перекинувся потяг із зерном. Жертв та постраждалих немає. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.


Інцидент стався 28 березня.


«На приватній під‘їздній колії був сформований приватною структурою вантажний потяг, приватним маневровим локомотивом власники намагались перемістити вантаж в місце призначення. Наслідки нагадують кадри сюрреалістичних кінострічок.  На фоні систематичних розмов про допуск «приватної тяги» на інфраструктуру залізниці, падіння з кількаметрової висоти локомотива разом з навантаженими зерном вагонами говорить явно не на користь нововведення», – написав Рязанцев, додавши, що зараз в Україні нараховується близько двох тисяч маневрових локомотивів поза управлінням «УЗ».


«Рівень їхнього обліку та контролю за використанням, безпекою їхнього руху, станом та кваліфікацією локомотивних бригад – на катастрофічно низькому рівні», – наголосив він.


За словами Рязанцева, вага кожного з маневрових локомотивів дорівнює двом танкам.


«Ось і уявіть собі 4000 танків, це 40 танкових полків, які на принципах самоконтролю та самовпорядкування носяться країною. А ще й з нашою ментальністю. А тепер ще один крок уяви. Магістральний локомотив з 50-ма вагонами по 90 тонн кожний – це майже 5 000 тонн, які рухаються на швидкості нехай навіть 60 км/год. Все. В такій ситуації, як сьогодні – це цунамі. А може стати об‘єктивною реальністю, на яку ми не матимемо впливу», – пише директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця».


Також Рязанцев опублікував фото з місця аварії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 березня в Тернопільській області внаслідок викрадення злодіями матеріалів верхньої будови колії приміський дизель-поїзд №6285 «Гусятин – Чортків» зійшов з рейок. Внаслідок інциденту ніхто з пасажирів та працівників залізниці не постраждав.#ПАТУкрзалізниця, #потяг, #Чорноморськ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-odeshhy-ni-zijshov-z-rejok-i-pereky-nuvsya-potyag-iz-zernom-foto/

Коментарі