В Ахметова конфіскували апартаменти в елітному житловому комплексі Лондона

За нерухомість у комплексі One Hyde Park олігарх заплатив рекордні 136 млн фунтів

Олігарх Рінат Ахметов через борги втратив право власності на елітні апартаменти в комплексі One Hyde Park у центрі Лондона. Свого часу власник «СКМ» виклав за них рекордні 136 млн фунтів. Про це повідомляє видання DW.


«Справа в тім, що Ахметов досі не розрахувався за компанію «Укртелеком», яку придбав іще 2013 року у структур, очевидно, пов’язаних з Дмитром Фірташем. Як ухвалив минулого року Лондонський міжнародний арбітражний суд, «СКМ» Ахметова має заплатити $760 млн боргу і $55 млн пені», – пише видання.


Майно компаній Ахметова було заблоковане наприкінці 2017 року рішеннями судів у Британії, Нідерландах і на Кіпрі. 30 березня 2018 року суд Кіпру розгляне апеляцію холдингу «СКМ», що належить Ахметову, на рішення про заморожування активів.


Опоненти в судах звинувачують його в шахрайстві. За їхньою версією, з самого початку судових суперечок щодо «Укртелекому» в 2016 році «СКМ» переоформляв активи так, щоби вивести їх з-під загрози конфіскації за борги. Менеджери холдингу заявляють про «звичайну реструктуризацію» всередині холдингу.


«Як повідомляють поінформовані джерела DW, після рішення про блокування активів виявилося, що розкішні апартаменти на One Hyde Park в Лондоні, куплені власником «СКМ» свого часу за рекордні 136 млн фунтів, формально вже йому не належать», – зазначає видання.


Нагадаємо, на початку січня 2018 року кіпрський суд заморозив активи Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів. Остаточно питання боргів Ахметова вирішиться 23 квітня, коли Міжнародний арбітражний суд в Лондоні розгляне його апеляцію у справі про борги за «Укртелеком».#Ахметов, #Лондон, #Укртелеком
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ahmetova-konfiskuvaly-apartamenty-v-elitnomu-zhy-tlovomu-kompleksi-londona/

Коментарі