В українському МЗС міркують про новий договір про «дружбу» з РФ

За словами Олени Зеркаль, чинний Договір про дружбу, співробітництво і партнерство Росія брутально порушила

Договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією необхідно розірвати та укласти новий договір з урахуванням поточної ситуації. Таку думку висловила заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль, повідомляє Інтерфакс-Україна.


«Моя думка, що не можна продовжувати цей договір, тому що РФ брутально вже порушила цей договір, особливо що стосується останніх виборів проведених в Криму – виборів президента РФ… У нових реаліях відносин з РФ ми все одно повинні вийти на новий договір, який передбачатиме і правові інструменти вирішення суперечок між країнами», – сказала вона.


Заступник міністра додала, що відносини з РФ повинні будуть будуватися, виходячи з реалій.


«Я сподіваюся, що здоровий глузд, коли-небудь, все-таки переможе агресію. Я не знаю в якій формі це буде, але будь-які відносини з Росією повинні вже будуватися на зовсім інших засадах і виходити із зовсім інших реалій, ніж це було в 90- х», – пояснила Зеркаль.


Нагадаємо, 22 березня 2018 року Верховна Рада ухвалила постанову, якою визнала результати «виборів» президента РФ в Криму недійсними. У той же час про невизнання російських виборів в цілому і нелегітимність Путіна як лідера держави в документі не йдеться.#ОленаЗеркаль, #росія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukrayins-komu-mzs-mirkuyut-pro-novy-j-dogovir-pro-druzhbu-z-rf/

Коментарі