Депутат брутально вилаяв активіста через червоно-чорний прапор (відео)

Масленніков лише нещодавно дізнався про червоно-чорний прапор

Депутат Олександр Масленніков під час сесії Вінницької обласної ради нецензурною лайкою послав громадського активіста, який відстоював ухвалення рішення про використання червоно-чорного-прапора. Про це повідомляє ВІП «Вежа».


Під час блокування трибуни, яке здійснили депутати-прихильники червоно-чорного прапора спільно з громадськістю, активіст Андрій Гайдай здійснював пряму трансляцію дискусій у сесійній залі. Зокрема, він намагався пояснити депутату Олександру Масленнікову (ВО «Батьківщина») значення цього прапора для українських націоналістів і бійців, які воюють на Донбасі.


У відповідь Масленніков назвав це питання політичним, звинуватив активістів у спробі зірвати сесію та заявив, що лише нещодавно дізнався про червоно-чорний прапор, хоча «прожив вже понад 40 років».Потім депутат перейшов на нецензурну лайку та звернувся до активіста зі словами: «Тусуйся отсюда, громадянин, бл*дь». Після цього активіст нагадав політику, що в цей момент здійснюється пряма трансляція, однак Масленніков на це не зреагував і запропонував Гайдаю «вийти і помірятися патріотизмом».


Читайте: Раді пропонують узаконити статус червоно-чорного прапора#ВОБатьківщина, #націоналісти, #червоночорнийпрапор
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/deputat-brutal-no-vy-layav-akty-vista-cherez-chervono-chorny-j-prapor-video/

Коментарі