Онищенко продає свою книгу про корупцію Порошенка по 400 грн

Нардеп-утікач Олександр Онищенко продає свою книгу по 399 гривень

Книга народного депутата-втікача Олександра Онищенка «Петро П’ятий», присвячена корупційним діям президента України Петра Порошенка, вже доступна у продажу через Інтернет. Видання доступне для покупки на його офіційному сайті.


«Отже, перша заборонена книга в Україні. Вже у продажу. Придбання через сайт. В магазини, як ви розумієте, книгу «Петро П`ятий» не пустив. Правду не зупинити», – зазначив Онищенко.


За його словами, книга буде видана на чотирьох мовах: німецькою, англійською, українською та російською. Вартість видання – 399 грн.


Нагадаємо, 15 червня 2016 року в НАБУ і САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання, яке завдало шкоди державі на суму понад 3 млрд грн унаслідок спільної діяльності на підставі угод, укладених з ВАТ «Укргазвидобування».


Згідно з доказами слідства, організатором корупційної схеми є Онищенко, якого Верховна Рада позбавила недоторканності, а також проголосувала за його затримання та арешт, але до цього він, користуючись депутатською недоторканністю, він утік з України.


Читайте: Аромат виборів, автокефалія імені Порошенка і страшна помста Онищенка: підсумки тижня#ПетроПятий, #книги, #корупція, #Онищенко
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ony-shhenko-prodaye-svoyu-kny-gu-pro-koruptsiyu-poroshenka-po-400-grn/

Коментарі