«Нацистські» кошмари американських конґресменів вигідні ФСБ – експерт


Група депутатів Конґресу США підписала лист із критикою нібито прославляння фашизму і неонацизму в Україні і Польщі. В листі наголошено на «окремих ексцесах антисемітизму», ймовірно підлаштованих російською ФСБ (таких як закидання свинячої голови до синагоги). Експерт аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Олійник прокоментував для видання InfA можливі причини цієї граничної стурбованості групи американських парламентарів.


Як відомо, 50 конґресменів підписали заяву, в якій звинувачують Україну та Польщу в зростанні антисемітизму та фашизму, в черговий раз ідентифікують українські добровольчі підрозділи як «неонацистські». Як і рік тому, найбільше дістається репутації «Азова», перепадає й іншим організаціям.


«Варто відразу заспокоїти – це конфлікт не з Білим домом, а навпаки – з його крайніми опонентами. Йдеться про ліве крило Демократичної партії США, що перебуває в жорсткій опозиції до Трампа», – зауважує Олійник.  І це, на його думку, багато що пояснює.


«Тут і звинувачення УПА і Шухевича в єврейських погромах, ніби взяті з совєцької методички про «буржуазних націоналістів» (щоправда, там вони були союзниками «пекельних сіоністів»). Як кажуть, Сорос не забуває про Україну, як і новітні комуністи, що прагнуть монополізувати франшизу однієї з найстаріших партій США».Експерт припускає – дуже ймовірним у появі цього листа є московський слід:


«Чи таке загострення боротьби з антисемітизмом не викликане прогресом Києва у відносинах із Константинопольською церквою? Москва пускає в хід козирі – агентуру впливу в колах, наближених до Клінтон, щоби дискредитувати Україну, як варіант – показати її таким собі кублом погромників. Сподівання тут на те, що з погляду на скандал патріарх Варфоломій, що залежить від США і грецької діаспори, може буде вимушений пригальмувати процес автокефалізації українського православ’я, щоби не зіпсувати власне реноме. Та сподіваємося, великого резонансу від цього листа не буде – в США при владі більш-менш адекватні політики.


З іншого боку, це виклик для нашої дипломатії та різноманітних груп, які нібито працюють на нашу державу у США через співпрацю з потужною українською діаспорою».


Читайте: Єдина помісна церква: час працює на Україну#антисемітизм, #Капітолій, #конгрес, #США, #ФСБ
Інформаційний Акцент
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/natsy-sts-ki-koshmary-amery-kans-ky-h-kongresmeniv-vy-gidni-fsb-ekspert/

Коментарі