Комісія Київради підтримала звернення до Ради з вимогою ухвалити антиолігархічний пакет законів

Рішення члени комісії ухвалили одностайно

Постійна комісія Київради з питань дотримання законності підтримала проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень». Про це у Фейсбуці повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк.


За його словами, рішення члени комісії ухвалили одностайно.


«Київ вимагає деолігархізації», – додав Сиротюк та опублікував фото документа.


Нагадаємо, 3 квітня 2018 року  щонайменше 20 тисяч націоналістів вийшли на марш «За українське майбутнє без олігархів».


Того ж дня на мітингу  біля Кабінету Міністрів України лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок представив антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Він передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, націоналізацію енергогенерації, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».


11 квітня Хмельницька міська рада звернулася до парламенту із закликом ухвалити важливі для держави законопроєкти, які містить антиолігархічний пакет докорінних перетворень. 12 квітня таке ж звернення ухвалили депутати Дрогобицької міської ради,  16 квітня – Чернівецької міськради, 17 квітня – Львівської облради,  19 квітня – Рівненської міської ради.


16 квітня народний депутат Андрій Іллєнко повідомив, що у Верховній Раді розпочався збір підписів на підтримку законопроектів з антиолігархічного пакету докорінних перетворень.#Антиолігархічнийпакетдокоріннихперетворень, #Київ, #Київрада, #сиротюк
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/komisiya-ky-yivrady-pidtry-mala-zvernennya-do-rady-z-vy-mogoyu-uhvaly-ty-anty-oligarhichny-j-paket-zakoniv/

Коментарі