«Гуманітарка» від Кличка: суддя з власною яхтою отримав від КМДА «Мерседес»

Микола Шкірай є власником яхти вартістю близько 1,8 млн гривень

І без того небідний суддя Голосіївського райсуду Києва Микола Шкірай отримав від КМДА в якості гуманітарної допомоги автомобіль Mercedes-Benz С 180 вартістю близько 35 тисяч доларів. Про це повідомляє проект Bihus.Info «Декларації».  


У травні 2017 року Департамент соціальної політики КМДА виділив Миколі Шкіраю у якості гуманітарної допомоги, як інваліду ІІ групи, Mercedes-Benz С 180 2015 року випуску. У своїй декларації суддя вказав автівку на праві користування, проте витяг із відкритого реєстру МВС показує, що насправді він є її власником.


У порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженому постановою Кабінету міністрів, також йдеться, що транспортний засіб одразу ж оформлюється на особу, що його отримала, але без права відчуження. Ринкова вартість виділеної Шкіраєві автівки, залежно від комплектації, коливається від 35 до 40 тисяч доларів.


Також Микола Шкірай задекларував швейцарський годинник Ulysse Nardin і 31 тисячу доларів готівки. Із нерухомості суддя володіє гаражем прощею 38 кв. м у Севастополі, понад 2 гектарами землі у Миколаївській області та 86-метровою квартирою і машиномісцем у Києві, які були йому кимось подаровані у 2012 році.


Варто зазначити, що Микола Шкірай у 2016 році придбав італійську моторну яхту Salpa Laver 31,5. Покупка нібито обійшлася йому всього в 135 тисяч гривень й ще 304 тисячі коштувало її розмитнення. Проте реальна вартість такого судна складає близько 1,8 млн гривень.


Суддею Голосіївського суду міста Києва Микола Шкірай працює з 2015 року. До цього він 11 років вершив правосуддя у райсудах Миколаєва та Севастополя.

Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/gumanitarka-vid-kly-chka-suddya-z-vlasnoyu-yahtoyu-otry-mav-vid-kmda-mersedes/

Коментарі