Microsoft анонсував нову версію Windows 10 для слабких пристроїв

Microsoft розробляє нову версію версію Windows 10 для бюджетних ноутбуків і планшетів

Наступне оновлення Microsoft Windows 10, яке має кодову назву Redstone 5, матиме нову редакцію «Lean edition», яка створена для пристроїв із невеликим об’ємом пам’яті. Про це The Verge повідомили джерела, знайомі з планами Microsoft.


За інформацією видання, нова версія буде запропонована виробникам для завантаження на бюджетні ноутбуки й планшети.


Нова редакція ОС буде доступна для пристроїв із 16 ГБ пам’яті, і, в першу чергу, призначена для забезпечення того, щоб ці комп’ютери як і раніше отримували оновлення Windows.


Версія Lean з’явилася в останній тестовій збірці Windows 10 (17650). Після установки вона займає на 2 ГБ менше місця порівняно з домашньою редакцією. Зокрема, розробники прибрали частину програм і утиліт, які зазвичай не потрібні на подібних пристроях, зокрема Internet Explorer, редактор реєстру, а також інші застарілі додатки.


Низку існуючих 16-гігабайтних девайсів складно оновити до останньої версії Windows 10, оскільки крім встановленої ОС, на диску є завантажені користувачем додатки, дані, файли мультимедіа, які зменшують кількість вільної пам’яті, необхідної для коректної роботи Windows Update.


Найбільш імовірно, що Microsoft розповість більше про редакцію Windows 10 «Lean edition» на офіційному заході Build-2018 для розробників на початку травня цього року.


Читайте: У Microsoft Word можна підхопити новий вірус#Microsoft, #Windows10, #ноутбук, #планшет
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/microsoft-anonsuvav-novu-versiyu-windows-10-dlya-slabky-h-pry-stroyiv/

Коментарі