Зен Антіпоп: Українські силовики наваляли одіозному й страшному ФСБ

Зен Антіпоп, блогер

Із задоволенням спостерігав вчора буквальну істерику в російських пропагандистських «ток-шоу» на їхньому ТБ, а також розгублене Інтернет-скиглення зрадофілів (частина з яких явно є, скажімо так, підтримувана з Мордору). Причому останні ще зранку лаяли СБУ за «бездіяльність» й «неспроможність» щодо протидії політичним вбивствам, а вже ввечері гавкали на українську спецслужбу за те, що вдала спецоперація протидії політичному вбивству була, на їхню думку, не такою, як вони б її собі в ідеалі уявляли. Перевзування й зміна платівки відбулися буквально упродовж кількох годин.


Цей артикульований розпач наших ворогів та їхніх свідомих чи несвідомих посіпак свідчить про те, що всі вони в шоці від тієї тепер вже дуже помітної метаморфози, яку за останні кілька років пройшли наші спецслужби зокрема й Україна загалом. З безроздільної вотчини КГБ-ФСБ наша країна перетворилася не просто на вороже для них середовище, але ми ще й зухвало та безпрецедентно даємо їм по писку у відповідь на їхні дії, що вони їх звикли чинити у нас рутинно й майже безкарно.


І ось, замість чергового нерозкритого атентату у дуже довгій низці політичних вбивств, що їх здійснює Москва як в самій Росії, так і поза її межами, ми маємо (чи не вперше!) не лише врятоване життя об’єкта замаху, але й гучний провал російських дій у царині, де вони вважали себе найкрутішими й найнеперевершенішими. Провал, до того ж, із розголосом на увесь світ!


Звісно, можна довго нудити про недоліки цієї спецоперації, про певні сумнівні моменти її висвітлення та недосконалість виконання. АЛЕ це аж ніяк не зменшує не лише психолгічного, але й історичного значення цього безперечного успіху.


Вєлікая Рассєя та її одіозне й страшне ФСБ отримало ганебну поразку не від «американських імперіалістів» з ЦРУ-ФБР-АНБ , не від ілюмінатів, масонів чи рептилоїдів з планети Нібіру, і навіть не від Моссаду чи МІ6. Натомість їм наваляла Служба безпеки України.


Джерело: Zen Antipop#Бабченко, #політичневбивство, #СБУ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/zen-antipop-ukrainski-sylovyky-navalialy-odioznomu-j-strashnomu-fsb/

Коментарі