Націоналісти пропонують заборонити підвищувати тарифи на проїзд у Києві

У Кличка хочуть підвищити вартість проїзду до 8 гривень

Депутати-«свободівці» зареєстрували у Київраді проект рішення про заборону підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті столиці, поки не буде запроваджена автоматизована система обліку пасажирів. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».


У політсилі нагадують, що з 15 липня 2018 року КМДА вирішила підняти вартість проїзду в громадському транспорті до 8 гривень. Водночас посадовці не надали належних економічних обґрунтувань такої зміни вартості проїзду.


«Нині відсутня система обліку оплати проїзду в громадському транспорті. Влада не може назвати точну кількість людей, котрі за певний період користуються послугами комунального транспорту (враховуючи так званих «пільговиків»), то про які економічні розрахунки може йти мова? Міська влада впродовж декількох років обіцяла впровадити вищезгадану систему обліку, однак станом на момент оприлюднення інформації щодо підняття вартості проїзду в громадському транспорті, вона так і не була запроваджена», – наголошують у «Свободі».


Націоналісти переконані, що нинішня система транспортних послуг у Києві є джерелом відмивання коштів. На їхню думку, лише після запровадження автоматизованої системи обліку пасажирів можна буде говорити про зміну тарифу, але не обов’язково у сторону його підвищення.


«При підрахунку може виявитися, що ціна на проїзд може лишитися на рівні 5 гривень, а можливо й менше», – йдеться у повідомленні.


Зареєстрований «свободівцями» документ також передбачає проведення публічного аудиту діяльності комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».


Як відомо, на киян чекає чергове подорожчання проїзду у столичному метрополітені та наземному транспорті.


Столична влада анонсувала, що з 15 липня вартість разової поїздки у підземці зросте до 8 гривень, а в наземному транспорті проїзд подорожчає до 8 гривень з 14 липня.#ВОСвобода, #Київ, #Київрада, #метро
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/natsionalisty-proponuiut-zaboronyty-pidvyshchuvaty-taryfy-na-proizd-u-kyievi/

Коментарі