Російські тюремники кажуть, що Сенцов погодився на підтримуючу терапію

Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня

В управлінні Федеральної служби виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу заявляють, що незаконно засуджений український режисер Олег Сенцов почав отримувати підтримуючу терапію. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.


«Повідомляємо, що на даний час засуджений Сенцов О.Г., який відмовився від прийому їжі, перебуває під динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. В даний час Сенцов О.Г. почав отримувати підтримуючу терапію, на що дав свою згоду», – йдеться у повідомленні.


За даними управління Федеральної служби виконання покарань, за час відмови від прийому їжі погіршення загального стану здоров’я Сенцова не відбулося.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях. Адвокат передав слова політв’язня: «Або я помру в колонії, або мої умови будуть виконані».


Ще один бранець Кремля – українець Олександр Кольченко – пізніше заявив, що також готовий оголосити голодування, щоби підтримати вимоги режисера Олега Сенцова про звільнення українських політв’язнів.


25 травня російські правозахисники і громадські діячі закликали президента Франції Еммануеля Макрона стати посередником між Росією та Україною щодо долі незаконно ув’язненого українського режисера Олега Сенцова.


21 травня понад 130 російських діячів науки і культури виступили із заявою з вимогою звільнити незаконно ув’язненого українського режисера, кримчанина Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування.


Читайте: КМДА оштрафувала митців за банер на підтримку Сенцова#голодування, #Сенцов, #українськіполітвязні
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/rosijski-tiuremnyky-kazhut-shcho-sentsov-pohodyvsia-na-pidtrymuiuchu-terapiiu/

Коментарі