Тарас Загородній: Реакція на Лігу чемпіонів – приклад комплексу меншовартості

Тарас Загородній, політичний експерт

Всі крики «Дорого!», «Кошмар!», «Ганьба!» – для мене особисто є ще одним підтвердженням того, що більшість українців досі почувається другосортними людьми і займається самобичуванням. Ось це – дійсно ганьба. Адже насправді нічого страшного не сталося.


1. Зліт цін в затребуваний період – не наше ноу-хау. Ми не винайшли велосипед. Крики, що підняли ціни, – нормальне явище і точно так само відбувається у всіх країнах світу під час великих заходів, коли йде наплив туристів.


Чому ніхто не кричить: «Караул! Влітку в Італії ціни високі, а взимку – низькі ». Ніхто не звинувачує італійців у жлобстві, тому що розсудливій людині зрозуміло, що це їхній річний заробіток. І українці не звинувачують. Але якщо справа стосується України, то починають скиглити. Не любимо ми себе, називаємо жлобами та іншими непотрібними словами.


2.Особливо мене розсмішили люди, які вважають, що у нас все має бути безкоштовно. Ми такі заможні, що можемо собі дозволити всіх обслуговувати на шару! Ха! Секундочку, але Київ – це не задрипане село, а сучасна європейська столиця, яка коштує чималих грошей. Якщо комусь не подобається або не по кишені – сиди вдома і дивись футбол по телевізору. Насолоджуйся економно.


У Лондоні таке задоволення обійдеться ще дорожче. Але ніхто не обурюється і сприймає це як належне. Всі знають Лондон – дорогий, і за все потрібно платити. І це Лондон так себе поставив, тому що шанобливо ставиться до себе.


Те, що сталося у нас, всі ці словесні обурення, показник того, що українці досі не вийшли з матриці єврокарґокульту, живуть в якійсь вигаданій ними ідіотської реальності. Суть її в тому, що всі навколо розумні і хороші, а українці – нація, яка нічого не коштує і якій можна на шию сісти і ноги звісити.


Особливо мене здивувало, що найбільше високими цінами на проживання обурювалися ті, хто голосніше за всіх кричить «про свободу ринку». Але, панове, так це ж і є свобода ринку, хоч і нерегульованого. Попит народжує пропозиції! Вам же ніхто не дасть хліб чи ковбасу безкоштовно. Ви йдете і купуєте, а якщо не можете, то переходите на більш дешевий варіант. Так і тут. Але якщо орендодавці не отримають відповідної віддачі, то це їхні проблеми. Причому тут крики і обурення?


Досить смішно і сумно на все це дивитися. Потрібно вибиратися з матриці й себе цінувати в першу чергу. Не варто думати, що все повинно бути безкоштовно для якихось міфічних європейців, у яких, до речі, є на це задоволення гроші.


Поважайте себе і буде вам щастя! Потрібно викорінювати цей незрозумілий єврокарґокульт і бажання всім сподобається. Ми не 100 доларів, щоби всім подобатися. Не влаштовує – сидіть вдома біля телевізора і нікуди не треба їхати!


І цінувати себе потрібно. І буде нам щастя. А жлоби самі себе покарають. Але це не привід нити.


Джерело: Тарас Загородний#Київ, #комплексменшовартості, #ЛігачемпіонівУЄФА, #Лондон
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/taras-zahorodnij-reaktsiia-na-lihu-chempioniv-pryklad-kompleksu-menshovartosti/

Коментарі