Роман Кулик: А як ви уявляли інсценування вбивства?

Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

І ще дивно читати оце «наші пошили в дурні іноземців», «фейкове вбивство», «зганьбились перед світовою спільнотою», «обдурили партнерів» і тому подібні твердження. Стоп, а як ви собі уявляли інсценування злочину на власній (пхах) території? Клімкін мав пройтись по Радбезу й кожному на вушко прошепотіти: «Аркаша живий, це наша гіпер-засекречена спецоперація! Просто щоб ви були в курсі й не пошились в дурні!». Чи створить канальчик у телеграмі для послів в ООН? Розкидати релізи всім, окрім Небензі? Закинути Трампу в ДМ твітера оповіщення? Не підтверджувати вбивство «відомого антипутінського журналіста»? Так за цю добу свої ж порвали б на шмаття за відсутність уваги до резонансного вбивства – і журналісти складали б першу шеренгу атакуючої фаланги. А кількість обурених заяв «амнесті» та ОБСЄ перевалила б за сотку. І звідки це меншовартісне «пошили іноземців в дурні»? Типу інсценування вбивства – це якась унікальна, притаманна лише Україні новела законодавства і метод роботи правоохоронців. А західні журналісти, ну, от ніколи не потрапляють у схожі ситуації. І російський слід зі справи нікуди не дівся, якщо що, лишається ключовою версію.


На те вони й спецслужби, щоби шифруватись і завдяки цьому іноді на гарячому брать за сраку ворожу агентуру. Природній розвиток ситуації був потрібен для фіксації фінальної частини злочину. Щойно це було зроблено – вийшли на брифінг і все пояснили. Чому ж ці люди не задумуються, що можливо наші таки «пошили в дурні» не західних союзників…. а російських гебістів? Можливо тому саме вони зараз по всіх можливих каналах та західних ЗМІ розкидують все нові версії «як Україна вкотре налажала» і «обманула світову спільноту»?


Врешті, що виглядає важливішим: нацбезпека – чи відчуття сорому перед західними журналістами, які настільки олівішали, що співпрацю з національними спецслужбами почасти сприймають як щось недостойне представника цеху і зраду принципам.


Джерело: Роман Кулик#інсценуваннявбивства, #АркадійБабченко, #Клімкін, #нацбезпека, #ОБСЄ, #спецслужби, #Трамп
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/roman-kulyk-a-iak-vy-uiavlialy-instsenuvannia-vbyvstva/

Коментарі