Організатором «вбивства» Бабченка виявився директор підприємства з виробництва зброї

Підприємство Бориса Германа – єдине недержавне підприємство з виробництва зброї в Україні

Підозрюваним в організації «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка є виконавчий директор українсько-німецького спільного підприємтва «Шмайсер» Борис Герман. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат затриманого Євген Солодко.


Він зазначив, що підприємство Германа – єдине недержавне підприємство з виробництва зброї в Україні.


«Воно має давні виробничі відносини з Міністерством оборони України, сам Борис відомий своєю волонтерською діяльністю для потреб АТО. Саме його оптика стоїть на гвинтівках наших снайперів, саме він модернізує і створює найпотужніші снайперські комплекси на базі існуючого армійського озброєння», – написав Солодко.


Адвокат повідомив, як СБУ аргументує необхідність утримання його підзахисного під вартою: «По-перше, замовники вбивства Бабченка, судячи з документів, так і залишилися невстановленими. Їх навіть не шукали. По-друге, з розмов Бориса з «кілером» виходить, що його квартира і завод за останні півроку неодноразово обшукувала та сама СБУ, зі співробітниками якої довелося поділитися – в протоколі згадуються 70 тисяч доларів. Це багато, дуже багато. Третє – в листуванні в месенджерах мова йде про що завгодно, але не про вбивство, а ось припущень «кілера» і співробітника, який його допитує, скільки завгодно».


Солодко також уточнив, що списку потенційних жертв в матеріалах справи також немає.


«І останнє – а в чому інтерес Бориса? Незрозуміло, а мотив повинен бути встановлений… Справа дивна, але брифінг Генерального прокурора вже відбувся. Значить, будуть, витріщивши очі, доводити навіть неіснуюче», – додав він.


Итак, об организаторе «покушения на убийство» Аркадия Бабченко – его зовут Борис Герман, исполнительный директор…


Gepostet von Евгений Солодко am Donnerstag, 31. Mai 2018Як пише INSIDER, Борис Герман свого часу працював помічником двох народних депутатів на громадських засадах – Гончарова Михайла Олександровича (Соціалістична партія України, 5 скликання) та Плохого Ігоря Івановича (Партія регіонів, 6 скликання).


Батьком Бориса Германа, найімовірніше, є Лев Герман – тесть колишнього голови Вищого госпсуду Дмитра Притики та колишный партнер по бізнесу родини Суркісів.


Нагадаємо, про смерть Аркадія Бабченка стало відомо ввечері 29 травня. Його нібито застрелили, коли він повертався до своєї квартири на вулиці Микільско-Слобідській в Києві.


30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що вбивство інсценували, а зловмисника затримали.


Генпрокурор Юрій Луценко та голова СБУ Василь Грицак під час брифінгу також повідомили, що організатор злочину планував вбивства ще 30 осіб на території України за завданням російських спецслужб.


31 травня стало відомо, що організатору «вбивства» російського журналіста  висунули підозру в підготовці теракту. Водночас людина, яка вербувала підозрюваного для організації теракту, зникла.#Шмайсер, #АркадійБабченко, #БорисГерман
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/orhanizatorom-vbyvstva-babchenka-vyiavyvsia-dyrektor-pidpryiemstva-z-vyrobnytstva-zbroi/

Коментарі