Айдер Муджабаєв: Витягнути з російської в'язниці Сенцова зможе лише Трамп

Айдер Муджабаєв, замгендиректора телеканалу ATR, блогер

Всі наші помисли / дії чисті, все правильно, тільки одна проблема – вони безрезультатні. Після жодних флешмобів, мітингів (на жаль, ще й досить рідких) Путін Сенцова Україні не віддасть / обміняє.


Виходячи з мого розуміння психотипу Путіна, думаю, що йому це глибоко пофіг, абсолютно не чіпає, нічим не лякає взагалі. Із Заходом у нього зараз все більш-менш ок, гроші з ЄС течуть рікою, на футбол на кістках пасажирів «Боїнґа» цим західним гуманістам, здається, наплювати.


Я думаю, що єдина людина в світі, якій Путін не зміг би відмовити в обміні Сенцова / Кольченка (щонайменше їх) – це Дональд Трамп. Адже це просто сакральна мрія російського фюрера – щоби президент США його про що-небудь попросив, і «добрий російський цар» змилостивився.


Як надихнути Трампа на цю «послугу» Україні та всім по-справжньому гуманним людям в світі, я, звичайно, не знаю. Його психотип мені не знайомий. Також я не дипломат і не знаю, чого це може коштувати (в плані грошей наближеним лобістам, наполегливих прохань з боку нашого президента, західних лідерів etc, всі засоби хороші вже, здається). Тобто я не розумію маршруту необхідного шляху, але кінцева точка, по-моєму, очевидна: Трамп і тільки Трамп. Будь-якими каналами.


Це, звичайно, тактична історія. Стратегічно – РФ не припинить захоплення українських заручників, поки Путіну ця політична работоргівля нічого не коштує. Стратегічно потрібно домагатися окремого посилення санкцій за захоплення РФ громадян нашої країни. Настільки реально це – я, знову ж таки, не дипломат, не знаю. Але добиватися треба, доведеться бити в цю стіну, іншого шляху зупинити російських людожерів не існує. Поки немає додаткових санкцій за політв’язнів українців – продовжать жерти. Такі сьогодні думки.


#FreeSentsov


Джерело: Айдер Муджабаев#Путін, #росія, #Сенцов, #Трамп, #українськіполітвязні
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ajder-mudzhabaiev-vytiahnuty-z-rosijskoi-v-iaznytsi-sentsova-zmozhe-lyshe-tramp/

Коментарі