Силовики інсценували вбивство Бабченка - журналіст живий

На брифінг 30 рравня прийшов і сам журналіст Аркадій Бабченко

Російський журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого стало відомо ввечері 29 травня, насправді живий. Це була спецоперація Служби безпеки України. Про це повідомив глава СБУ Василь Грицак. На брифінг прийшов і сам журналіст, передає INSIDER.


Грицак пояснив, що російські спецслужби замовили вбивство Аркадія Бабченка, організатором та виконавцями виступили громадяни України.


Дізнавшись про ці наміри, правоохоронці провели спецоперацію, яка тривала кілька місяців.


За словами Грицака, «готування до теракту щодо громадянина РФ Бабченка є лише одним елементом операції російських спецслужб, яка спрямована на російських політичних емігрантів».


Кілька годин тому в Києві було затримано організатора вбивтсва, громадянина України.


«Нами закодументовано, що був завербований гроамдянин України Г., який отримав завдання за грошову винагороду знайти виконавців цього злочину. Він запропонував своєму знайомому, колишньому учаснику АТО, 30 тисяч доларів США, задаток в 15 тисяч був передавний виконавцю», – розповів Грицак.


Від російських спецслужб організатор отримав 40 тисяч доларів, 10 з яких залишив собі.


«За нашими даними, після скоєння вбивства громадянинк Г. планував залишити Україну, у нього був куплений квиток і він планував через третю країну виїхати до РФ», – додав голова СБУ.#АркадійБабченко, #вбивство, #Грицак, #СБУ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/sylovyky-instsenuvaly-vbyvstvo-babchenka-zhurnalist-zhyvyj/

Коментарі