Депутату з Єкатеринбурга закортіло більшої смертності серед росіян

На думку Косарьова, хворі та інваліди збільшують навантаження на державу

У Росії знизилась смертність за рахунок порятунку інвалідів та недоношених дітей. Невдоволення з цього приводу висловив депутат міської думи Єкатеринбурга Ніколай Косарьов. На його думку, хворі та інваліди збільшують навантаження на державу. Про це пише Радіо Свобода.


Косарьов заявив, що високі технології, створення перинатальних центрів, де рятують немовлят вагою по 500 грамів, призводить до того, що живими залишаються люди, «які не мають потенціалу до здоров’я».


На пряме запитання про те, чи варто, на його погляд, припинити допомогу таким дітям, Косарьов пояснив, що в усьому «має бути міра». Депутат додав, що недавно був у клінічному інституті мозку, де рятують пацієнтів з інсультом. В результаті, за словами Косарьова, щорічно в області стає на 10 тисяч інвалідів більше, які можуть роками перебувати на утриманні держави.


Однак потім Косарьов зауважив, що «держава, звичайно, хочеш-не хочеш, має піклуватися про інвалідів».


До слова, у 2015 році Ніколай Косарьов знайшов спосіб, як поліпшити матеріальне становище уральських вчительок. Тоді він порадив їм «знайти багатого мужика».#Єкатеринбург, #перинатальніцентри, #росіяни, #смертність
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/deputatu-z-iekaterynburha-zakortilo-bilshoi-smertnosti-sered-rosiian/

Коментарі