У Києві знімають банер з Будинку профспілок (фото)

Будинок профспілок згорів у ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві

30 травня розпочався демонтаж захисного банера на Будинку профспілок на Майдані Незалежності в Києві. Водночас ремонт будівлі ще не завершено. Про це повідомляє Громадське радіо.


Банер з написом «Свобода – це наша релігія» знімають, щоби отримати доступ до окремих елементів споруди, які потребують ремонту.


Голова прес-служби Федерації профспілок України Юрій Работа повідомив, що наразі не можна спрогнозувати час завершення ремонту будівлі – все залежить від будівельників.


Він також підтвердив, що інвестор, який займається реконструкцією зруйнованої пожежею будівлі профспілок – ТОВ «ІТТ-Нерухомість» – отримає у власність 30% будівлі ФПУ.


За словаим Роботи, у відремонтованому Будинку профспілок будуть виділені приміщення для експозиції «Музею Революції».


«Всі інші поверхи займатиме апарат Федерації профспілок та апарати всеукраїнських профспілок, які там знаходилися до того. Люди повернуться на свої робочі місця», – зазначив він.


Як відомо, Будинок профспілок згорів у ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві. Будівлю, яку активісти Євромайдану використовували як штаб Національного опору, під час штурму підпалили силовики.#Будинокпрофспілок, #Київ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-kyievi-znimaiut-baner-z-budynku-profspilok-foto/

Коментарі