Суд повернув екс-заступнику голови адміністрації Януковича вилучені $680 тисяч

Печерський райсуд Києва повернув Юрію Чмирю понад 680 тисяч доларів

Печерський районний суд Києва скасував арешт 680,9 тис. доларів, вилучених із банківського сейфа, який орендує колишній заступник глави Адміністрації Президента Юрій Чмирь. Про це повідомляє UA1.


Рішення ухвалено за клопотанням адвоката, який наполягав, що слідством не довело отримання коштів незаконним шляхом. До того ж, він переконував, що власником грошей є не Чмирь, а інша особа.


У листопаді 2017 року ці кошти були арештовані з метою збереження речових доказів. Прокурор доводив, що вони отримані з неофіційних джерел і з них не було сплачено податки у державний бюджет.


Нагадаємо, Юрій Чмирь був заступником очільника Адміністрації Президента з грудня 2013 по лютий 2014 року. Крім того, він очолював Сумську облдержадміністрацію (2010- 2013 рр.), а з 2015 року є депутатом Сумської облради.


Читайте: Екс-заступник голови АП Чмирь міг брати участь в організації розгону Майдану – ГПУ#АП, #ПечерськийрайоннийсудКиєва, #ЮрійЧмирь
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/sud-povernuv-eks-zastupnyku-holovy-administratsii-ianukovycha-vylucheni-680-tysiach/

Коментарі