Сергій Іванов: Українській політиці потрібні не нові обличчя, а освічені люди

Сергій Іванов, блогер

Якщо гасло «українській політиці потрібні нові обличчя» для вас аргумент, щиро вам співчуваю. Особисто я переконаний, що українській політиці потрібні освічені люди, які знають, як влаштована ця держава, де її системні баги і як можна їх позбутися. Держава – це як змішувач, іноді можна просто поміняти прокладку і все запрацює, а іноді потрібно міняти весь механізм. Невже ви не розумієте, що країна вже не може дозволити собі аматорів?


Звертайте увагу на мотивацію, цікавтеся, звідки гроші, адже політика – справа не з дешевих. Людина каже, що йде працювати за тисячу доларів на місяць лише тому, що країні потрібні нові обличчя? Це ж відверта маячня, розрахована на інфантильного українського виборця та його коротку пам’ять. Згадайте, скільки таких гасел ви чули чотири роки тому і де вони тепер.


З’ясовуйте речі, які насправді мають значення, а не накручуйте лайкометри немов навіжені. Ви вже так загрузли у віртуальній реальності, що ця, справжня, відторгає вас як чужорідні тіла.


Бо інакше, якими б новими і симпатичними ці обличчя не були, траха*имуть вас старі, добре знайомі. І триватиме це тих до тих пір, поки ви не навчитеся робити прагматичний, а не емоційний вибір.


Джерело: Sergii Ivanov#держава, #новіобличчя, #політика
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/serhij-ivanov-ukrainskij-politytsi-potribni-ne-novi-oblychchia-a-osvicheni-liudy/

Коментарі