Ляшко отримав на горіхи від Міносвіти за агітацію у школі

Через візит Ляшка дітей одягнули у футболки Радикальної партії

Міністерство освіти і науки України засудило політичну агітацію у школі, яку влаштував лідер Радикальної партії Олег Ляшко в Чернігівській області. Про це йдеться у листі відомства до обласних та Київській державній адміністрації, повідомляє Радіо Свобода.


Як зазначено у заяві міністерства, відомство засуджує будь-яку партійну агітацію у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу.


«Просимо вжити дієвих заходів щодо недопущення у закладах освіти політичної агітації, просування політичного брендинґу та використання приміщень закладів освіти для розміщення громадських приймалень», – ідеться у листі.


Також у МОН нагадали, що згідно з законом «Про освіту», політичні сили не мають права втручатися в діяльність закладів освіти.


Нагадаємо, 24 червня Ляшко повідомив у соціальних мережах, що допоміг відремонтувати школу на Чернігівщині. Суспільство обурило те, що заради нардепа політсили дітей вдягли у футболки з символікою Радикальної партії.


У Сновській спортивній школі на Чернігівщині ми допомогли відремонтувати будівлю, роздягальні і встановили новий…


Gepostet von Олег Ляшко am Sonntag, 24. Juni 2018Читайте: Ляшко не дотримався обіцянки здати дипломатичний паспорт до МЗС#Міносвіти, #ОлегЛяшко, #пропаганда, #Радикальнапартія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/liashko-otrymav-na-horikhy-vid-minosvity-za-ahitatsiiu-u-shkoli/

Коментарі