США відмовилися фінансувати антитерористичний відділ ООН, яким керує Росія

США не фінансуватимуть антитерористичний відділ ООН через російського очільника

США вирішили скасувати надання 2 мільйонів доларів для фінансування антитерористичного відділу ООН, а також скоротили свою участь у конференції щодо цього питання, повідомляє Reuters.


Таким чином адміністрація Дональда Трампа намагається за допомогою фінансового важеля проштовхнути реформу міжнародної організації.


Рішення Білого дому з’явилося після того, як очільник антитерористичного відділу, колишній російський дипломат із 30-річним досвідом вирішив не допустити до антитерористичної конференції громадські організації. Про це Reuters повідомили американські дипломати на умовах анонімності. За їхніми словами, не останню роль грає те, що Владімір Воронков, який очолює відділ ООН, росіянин. Оскільки його країна чинить на нього великий тиск.


«Не має іншого розумного пояснення, чому б ООН повинен був цензурувати конференцію, окрім як необхідності приборкати політичний тиск з боку жменьки огидних країн, таких як Росія, Сирія, Іран, Куба і Венесуела, до антитерористичних зусиль яких немає довіри і для яких блокування участі громадянського суспільства – це норма», – зазначила представник США в ООН Ніккі Гейлі.


Читайте: Росія пнеться у Раду ООН з прав людини на 2021-2023 роки#НіккіГейл, #ООН, #тероризм, #Трамп
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ssha-vidmovylysia-finansuvaty-antyterorystychnyj-viddil-oon-iakym-keruie-rosiia/

Коментарі