Українського політв'язня Клиха перевели з колонії до психлікарні 

Суд Чечні засудив Станіслава Клиха до 20 років за ґратами

Українця Станіслава Клиха, який незаконно утримується в РФ, перевели з російської колонії в психіатричну лікарню. Про це повідомила  мати політв’язня Тамара Клих, передає Громадське


«На сьогодні я замовила розмову з ним, але вона не відбулася, тому що його відправили в психіатричну лікарню», – повідомила жінка.


Востаннє вона спілкувалась із сином 7 червня. Тоді він повідомив про стан свого здоров’я і сказав, що оголошує голодування.


Водночас адвокат після останньої зустрічі з політв’язнем повідомив про значне погіршення здоров’я політв’язня.


«Я зателефонувала правозахисниці Тетяні Щур у Росії. Вона каже, що був у нього адвокат. Сказав, що він у дуже поганому стані, тому не зміг навіть поговорити з ним. Каже: «Я думаю, його відправлять до лікарні». Він якісь документи підписав», – розповіла Тамара Клих.У вересні минулого року Клиха уже переводили до психіатричної лікарні у Магнітогорську. Згодом українця знову доправили у колонію.


У січні Клиха етапували з Грозного у Чечні до Челябінська.


Нагадаємо, 26 травня 2016 року суд Чечні засудив українця Миколу Карпюка до 22,5 років ув’язнення, Станіслава Клиха – до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас, сторона обвинувачення не надала жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні в цей період.#Клих, #психіатричналікарня, #українськіполітвязні
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrainskoho-politv-iaznia-klykha-perevely-z-kolonii-do-psykhlikarni/

Коментарі