Синоптики обіцяють пекельний липень

Температура повітря сягатиме +35…+39 градусів

Глава Укргідрометцентру Микола Кудьбіда прогнозує, що цьогорічний липень буде сухим та надзвичайно спекотним. Про це пише Сегодня.


За його словами, за останні 25 років середня температура другого місяця літа зросла на понад два градуси.


«Це не просто багато, це дуже багато! Саме така тенденція підвищення температури зберігається і продовжується. Тому нинішній липень не може бути іншим, порівняно з попередніми: він буде спекотним, іноді – дуже спекотним, з такою кількістю опадів, яка не буде ефективною, не вплине на температурний режим», – розповів Кульбіда.


Згідно з його прогнозом, у південних, центральних і східних регіонах України температура повітря сягатиме +35…+39 градусів. У західних та північних областях – на кілька градусів менше.


Опадів у липні буде небагато.


«Вони очікуються епізодичними, зливового характеру. Але ефективність їх буде мінімальною, тому що волога не буде встигати поповнити ґрунт так, як це необхідно при таких умовах. Тобто при таких температурах волога буде швидко випаровуватися», – уточнив глава Укргідрометцентру.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з прогнозом синоптика Наталії Діденко, липень-2018 дебютує в Україні значним похолоданням. Температура повітря знизиться до +18…+23 градусів, місцями до +14…+17.#липень, #МиколаКульбіда, #погода, #Укргідрометцентр
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/synoptyky-obitsiaiut-pekelnyj-lypen/

Коментарі