У Кремлі повідомили дату і місце зустрічі Трампа з Путіним

Лідери США і Росії зустрінуться в Гельсінкі 16 липня

Вашинґтон і Москва домовились про зустріч американського та російського лідерів. Дональд Трамп і Владімір Путін зустрінуться в Гельсінкі 16 липня. Про це повідомляє прес-служба Кремля.


«У ході переговорів планується обговорити поточний стан та перспективи подальшого розвитку російсько-американських відносин, а також актуальні питання міжнародного порядку денного», – йдеться у повідомленні.


У Кремлі не виключають, що президенти РФ і США за підсумками зустрічі можуть прийняти якусь спільну заяву, яка стосуватиметься двосторонніх відносин і спільних дій на міжнародній арені.


Раніше держсекретар США Майк Помпео заявив, що Трамп розглядає повернення Москви в міжнародне співтовариство як неминуче, і «компроміси» можуть дозволити їй повернутися до клубу промислово розвинених демократій G8, не повертаючи Крим Україні.


Помпео не уточнив, але підкреслив, що позиція США, як і раніше, полягає в тому, що Росія незаконно анексувала Крим в 2014 році, що призвело до її усунення з «Великої вісмки».


«Президент глибоко переконаний, що участь Росії в цих важливих геостратегічних бесідах неминуча», – додав держсекртар США.


Нагадаємо, канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що не бачить підстав для повернення Росії у «Велику вісімку». Політик нагадала про те, що формат міжнародного клубу «Великої вісімки» ґрунтується на повазі до міжнародного права, яке Росія порушила. При цьому вона нагадала, що країну-окупанта вигнали з клубу за окупацію Криму і агресію проти України.


Однією з головних умов повернення Росії до «Великої вісімки» є виконання нею Мінських угод і повернення суверенітету України, включно з деокупацією Криму.#Путін, #Трамп
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-kremli-povidomyly-datu-i-mistse-zustrichi-trampa-z-putinym/

Коментарі