Військові просять мешканців Лисичанська дві доби не виходити з будинків

У місті відбудуться превентивні заходи з протидії терористичній та диверсійній загрозам

Мешканців Лисичанська на Луганщині просять не виходити зайвий раз з дому впродовж 31 липня та 1 серпня. Про це йдеться у повідомленні Операції об’єднаних сил у Facebook.


«У зв’язку із проведенням 31 липня та 1 серпня 2018 року превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в м. Лисичанськ Луганської області, Командування Об’єднаних сил закликає мешканців міста не покидати без нагальної потреби своїх домівок», – йдеться в повідомленні.


Також місцевих жителів просять дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами.


«У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш)», – зазначають в ООС.


У відомстві наполягають, що усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані командувачем ООС Сергієм Наєвим, а «ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем». Українців просять не панікувати та дотримуватися вимог особистої безпеки.


У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків військові закликають негайно повідомляти на адресу чергових служб.


У прес-центрі ООС також нагадують, що, згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, ухвалено рішення щодо встановлення рівня терористичної загрози «ЧЕРВОНИЙ» у Донецькій та Луганській областях, АР Крим.


УВАГА!#ООС #операція_ОСУ зв’язку із проведенням 31 липня та 01 серпня 2018 року превентивних заходів з протидії…


Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Montag, 30. Juli 2018
#донбас, #Лисичанськ, #ООС
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vijskovi-prosiat-meshkantsiv-lysychanska-dvi-doby-ne-vykhodyty-z-budynkiv/

Коментарі