В «ЛНР» назріває черговий переворот

Опереткову «ЛНР» останнім часом знову штормить. Днями «центрвиборчком» псевдореспубліки розкритикував ватажка ставлеників окупантів Лєоніда Пасічника за «перевищення службових повноважень». Для видання InfA експерт аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Олійник спрогнозував можливий розвиток подій на цих окупованих РФ територіях.


«На окупованій Луганщині назрівають чергові конфлікти всередині маріонеткового уряду. Ця картина помітно відрізняється від іншої фейкової псевдореспубліки – «ДНР», де беззмінно сидить на російських багнетах Захарченко, марячи завоюванням не лише всієї України, а навіть Британії. А от на Луганщині продовжується веремія. Нагадаємо, що Лєонід Пасічник, колишній співробітник СБУ, очолив «ЛНР» після перевороту проти Плотницького у листопаді 2017 року.


Лєонід Пасічник

Вочевидь, ідеться про наростання суперечностей між окремими групами силовиків РФ, що стоять за окремими місцевими «вождями». На відміну від «ДНР», що безпосередньо прилягає до Маріуполя, Азовського моря і взагалі  економічно більш розвинута, Луганщина – це відносний тил окупантів. Тому й менше тут контролю – ресурси, вочевидь, економлять. Згадати хоча б «казацкіє вольніци» у Стаханові й Ровеньках», – підкреслює Олійник.


На думку експерта, для Києва важливо, щоби знову не було втрачено слушний момент, як це сталось у листопаді минулого року.


«Тоді ми могли «прийти на захист» напівлегітимного Плотницького (він же візував Мінські угоди!). Та й військові сили «сєпарів» були кілька днів недієздатними, доки не прийшли росіяни з Донецька. На жаль, для Генштабу та Президента України переворот став майже несподіванкою. Не скористались вікном можливостей для визволення територій. Тепер слід готуватися до чогось подібного, бо є сигнали про наближення на Луганщині цікавих подій. Особливо з наближенням там восени фейкових «виборів».


Читайте: Чому італійський міністр вважає Крим «русскім»#Infa, #ДНР, #ЛНР, #окупант, #сепаратист
Інформаційний Акцент
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-lnr-nazrivaie-cherhovyj-perevorot/

Коментарі