Почаївські монахи: Воювати за Україну – гріх! (відео)

Почаївські монахи заявили, що воювати за Україну – гріх

27 липня під час хресного ходу в Києві почаївські монахи заявили, що обороняти Україну на Донбасі – гріх, а бойовикам, які убивають українців – «Бог помагає». Відео із заявами монаха опублікував користувач Євген Штурпак на своїй сторінці в Facebook.  


На запитання, чому монах так кострубато розмовляє російською мовою, він відповів, що переучує себе: «Ну, по-російськи красивіше. А сама українська мова це вже вторинне, відірване від коренів. Вона не підходить нам. У нас навіть служби на ній ніколи не ведуться».


Крім того, він заявив, що Україна не повинна воювати за Донбас, оскільки там, як і в Криму, православні люди. Також на запитання, кому належить півострів – Україні чи Росії – монах відповів, що православним.


«Воювати за Україну не можна. Це – гріх. Це братовбивча війна проти православних. «ДНРівці» – люди православні. Я добре їх знаю, вони приходили деякі до нас. І вони борються за свою справу, їм бог допомагає. Це, безумовно, божа справа. А в Україні влада безбожна, тому за Україну воювати – це гріх», – заявив чернець, який так і не назвав свого імені.


Послухайте цього,ніби ,монаха… 😟Це один великий піпець !(В мене розмір голови 58,стандартна.)Але все це не міститься в ній…


Gepostet von Штурмак Євген am Freitag, 27. Juli 2018Читайте: Учасникам хресного ходу УПЦ МП платили по 200 грн (відео)#ОРДЛО, #УПЦМП, #церква
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/pochaivski-monakhy-voiuvaty-za-ukrainu-hrikh-video/

Коментарі