Кличко поїде прощатися із сенатором Маккейном за 100 тис. бюджетних гривень

Мер Києва візьме участь в заходах із вшанування пам’яті американського сенатора 1 вересня у Вашинґтоні

Мер Києва Віталій Кличко 31 серпня відправляється у США, щоби попрощатися із сенатором Джоном Маккейном. Пам’ятні заходи пройдуть 1 вересня у Вашинґтоні. Мер столиці отримав запрошення від сім’ї Джона Маккейна і Сенату Сполучених Штатів. Про це свідчить розпорядження КМДА.


Відрядження в США обійдеться київському бюджету у понад 100 тисяч гривень. Мер Києва відвідає Національну меморіальну службу в Національному соборі Вашинґтона, де будуть присутні родина та друзі Маккейна, сенатори і конґресмени, співробітники офісу сенатора, світові політики. На службі планується виступ екс-президентів США Джорджа Буша-молодшого і Барака Обами.


До цього з Джоном Маккейном попрощалися в Феніксі (штат Арізона). А в п’ятницю труну з тілом сенатора виставлять у Вашинґтоні в центральній ротонді Капітолія.


Поховають відомого політика 2 вересня в Аннаполісі (штат Меріленд) на території Військово-морської академії США, яку він закінчив у 1958 році.


Нагадаємо, 26 серпня на 82-му році життя помер Джон Маккейн – сенатор від штату Арізона і кандидат в президенти на виборах 2008 року. У нього була злоякісна пухлина мозку.


Сенатор жорстко критикував президента Росії Владіміра Путіна і політику Кремля в цілому. Він був ініціатором і активним прихильником низки законопроектів, що стосуються санкцій проти РФ. Йому належить фраза: «Коли я глянув в очі Путіну, то побачив три букви: КДБ».#Київ, #кличко, #Маккейн, #США
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/klychko-poide-proshchatysia-iz-senatorom-makkejnom-za-100-tys-biudzhetnykh-hryven/

Коментарі