У Стамбулі Вселенському Патріархату передали підписи вірян за надання томосу УПЦ

Олег Тягнибок переконаний: чимдалі від Москви – тим міцнішою буде незалежність України

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок передав представникам Константинопольскої церкви тисячі підписів вірян та рішення рад різних рівнів на підтримку створення єдиної помісної православної церкви в Україні. Про це повідомив у Facebook «свободівець» Олександр Аронець.


«Створення української помісної церкви – це історичний крок для утвердження незалежності України і щонайдальшого відходу від Москви. Сьогодні ми приїхали сюди, аби від імені багатьох українців показати, що незалежність української церкви є надзвичайно важливою для українського народу», – наголосив Олег Тягнибок.


Він додав, що Константинопольському Патріарху передали десятки тисяч підписів українців, які вимагають якнайшвидшого ухвалення позитивного рішення, а також сотні рішень місцевих рад, які на своїх сесіях підтримували надання томосу.


«Для нас це справді історичне рішення. Чим більше твердих і рішучих кроків подалі від Москви – тим міцнішою буде наша незалежність, тим швидше ми зможемо перемогти і досягнути миру. Нам треба розірвати духовну окупацію України, яку впродовж багатьох років чинить московська церква. Я переконаний, що найближчим часом ми, українці, святкуватимемо нашу спільну перемогу. Єдина держава, єдина віра, єдина церква – це запорука розвитку України і українців», – зайважив лідер партії «Свобода».


Gepostet von Олександр Аронець am Freitag, 31. August 2018Gepostet von Олександр Аронець am Freitag, 31. August 2018Gepostet von Ecumenical Patriarchate am Freitag, 31. August 2018Як відомо, 31 серпня російський Патріарх Кіріл зустрічається із Патріархом Варфоломієм у Стамбулі «для обговорення українського питання».#автокефалія, #ОлегТягнибок, #томос
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-stambuli-vselenskomu-patriarkhatu-peredaly-pidpysy-virian-za-nadannia-tomosu-upts/

Коментарі