Росіяни вже призначили вбивць Захарченка

Речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що за вбиством ватажка «ДНР» стоїть Київ та назвала подію «терактом»

Окупанти знайшли традиційне пояснення вбивства ватажка самопроголошеної «Донецької народної республіки» Алєксандра Захарченка – вбили бойовика «українські диверсанти». Більше того,  їх навіть затримали. Про це пише російський Интерфакс з посиланням на джерело в «силових структурах» окупованого Донецька.


За даними видання, затримання відбулося на проспекті Богдана Хмельницького – рух вулицею при цьому перекрили.


«Підозрюваних затримали в автомобілі», – зазначає джерело.


«Затримані кілька людей, українські диверсанти і пов’язані з ними особи, які підозрюються в причетності до замаху на главу республіки», – йдеться в повідомленні.


Раніше російські ЗМІ повідомили, що Захарченка вбили у центрі Донецька у ресторані «Сєпар» – у закладі стався вибух. Крім того, зазначається, що під час вибуху поранення отримав ще один представник бойовиків – «глава Мінфіну ДНР» Александр Тимофєєв.


Одіозна речниця МЗС РФ Марія Захарова вже заявила, що за вбиством ватажка «ДНР» стоїть Київ та назвала подію «терактом».


«Є всі підстави вважати, що за його вбивством стоїть київський режим, який не раз використовував подібні методи усунення інакомислячих і неугодних», – зазначила вона.


Захарова підкреслила, що Росія закликає до проведення неупередженого розслідування загибелі глави самопроголошеної Донецької народної республіки.


«Світова спільнота повинна зажадати, а з огляду на маріонетковість політичної системи України, і проконтролювати проведення неупередженого розслідування цього злочину, вчиненого на очах у мирних громадян», – додала речниця російського МЗС.#вбивство, #ДНР, #Донецьк, #захарченко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/rosiiany-vzhe-pryznachyly-vbyvts-zakharchenka/

Коментарі