Wizz Air відкриває нові рейси та може знизити ціни на квитки

Авіакомпанія переймається через конкуренцію з Ryanair

Угорський бюджетний авіаперевізник Wizz Air відкриває нові рейси. Зокрема, з Києва літаки прямуватимуть у Бремен, Ригу, Біллун, а зі Львова – у Копенґаґен і з грудня 2018 року – у Франкфурт-Хан, передає Lowcost Avia.


Так, з київського аеропорту «Жуляни» Wizz Аir літатиме до данського Біллуна, німецького Бремена та латвійської Риги. До Біллуна та Бремена рейси здійснюватимуться двічі на тиждень з перших днів березня. До Риги компанія літатиме тричі на тиждень. Ціни на квитки стартуватимуть від 449 гривень до Біллуна, 1209 – до Бремена і 1219 гривень – до Риги.


З аеропорту «Львів» лоукостер здійснюватиме рейси до столиці Данії – Копенґаґена, а також до аеропорту Франкфурт-Хан. До Копенґаґена польоти почнуться на початку березня і здійснюватимуться двічі на тиждень, а до Франкфурта літати почнуть вже від 14 грудня і також двічі на тиждень.


Крім того, авіакомпанія Wizz Air розглядає можливість здешевлення квитків на українських напрямках у зв’язку з виходом на ринок конкурента – ірландського бюджетного перевізника Ryanair.


«Для нас головним є, щоби кожен літак з/в Україну був на максимум заповнений пасажирами, тому що кожне вільне місце – це втрачені можливості. Звичайно, на ціноутворення впливає як економічне ціноутворення, так і внутрішні можливості, і, звичайно, які ціни встановлюють конкуренти», – повідомив виконавчий віце-президент і заступник генерального директора Wizz Air Стівен Джонс.


Мінімальна ціна квитків на анонсованих з березня 2019 року напрямках (759 грн) може також стати меншою.


«Ця ціна на відкриття маршруту, головна мета якого стимулювати інтерес і продажі. Але наш бізнес побудований на принципі низьких цін, які можуть змінюватися щодня», – додав Джонс.


Нагадаємо, найбільший європейський бюджетний авіаперевізник Ryanair з 3-го вересня запустить свій перший рейс за маршрутом «Київ – Берлін».#WizzAir, #лоукостер
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/wizz-air-vidkryvaie-novi-rejsy-ta-mozhe-znyzyty-tsiny-na-kvytky/

Коментарі