На Одещині психічнохворий зґвалтував 8-річного хлопчика

Поліція спіймала злочинця за лічені години

На Одещині раніше судимий чоловік, який має психічні розлади, декілька годин ґвалтував 8-річного хлопчика. Поліція по гарячих слідах затримала злочинця.  Про це повідомляє поліція Одещини.


Напередодні злочину мати хлопчика разом із подругою гуляла містом та вживала алкоголь. Її син у цей час гуляв самостійно. На одній з вулиць до дитини підійшов незнайомий чоловік, відтак він повів дитину до багатоповерхового будинку, в якому мешкав, піднявся з ним на технічний поверх, де протягом кількох годин бив та ґвалтував, а потім спустився у свою квартиру та ліг відпочивати. Прокинувшись вранці, чоловік утік до іншого населеного пункту.


Вранці хлопчик пішов у напрямку свого дому. У місті його побачила перехожа, яка вирішила супроводити дитину. Дорогою він розповів, що з ним сталося, і жінка відвела його до поліції.


Правоохоронці встановили особу матері та розпочали пошуки злочинця. За лічені години його місцеперебування було встановлено, а його самого доставлено до відділення поліції.


Встановлено, що чоловік раніше судимий, має психічні розлади та перебуває на обліку у лікарів.


Крім цього, з’ясувалося, що, повернувшись додому та не виявивши сина, мати хлопчика лягла спати. До поліції жінка планувала звернутися вранці, бо, за її словами, не хотіла турбувати правоохоронців уночі.


Читайте: У Києві жорстоко вбили чоловіка, схожого на розшукуваного педофіла#діти, #Одещина, #педофілія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-odeshchyni-psykhichnokhvoryj-zgvaltuvav-8-richnoho-khlopchyka/

Коментарі