На Франківщині від московських попів звільнили церкву

Імовірно, храм в смт Богородчани намагались захопити представники «Правого сектора»

Представники УПЦ Московського патріархату заявляють, що активісти «Правого сектора» намагаються захопити будівлю митрополичих палат при Свято-Троїцькому храмі в смт. Богородчани Івано-Франківської області.


«Зламали двері, розбили вікна і побили віруючих… Один з чоловіків отримав струс мозку, ще одному зламали руку, від рук рейдерів постраждав також настоятель храму протоієрей Володимир Шувар», – йдеться у повідомленні УПЦ МП.


Московські церковники стверджують, що до них надійшла інформація, що глава місцевого «Правого сектора» збирає людей біля церкви, щоби захопити храм.


Також в московському патріархаті заявляють, що радикали проникли в приміщення і влаштували бійку з прихожанами.


«Двом чоловікам зламали руку і розбили голову. Настоятеля ж храму, заломивши йому руки, стусанами виштовхнули на вулицю. Вигнавши всіх прихожан, рейдери змінили замки», – пишуть в церковному відомстві.


Також там повідомили, що нікому не вдалося зафіксувати подію на камеру, оскільки все трапилося дуже швидко.


У прес-службі поліції Івано-Франківщини підтвердили, що 28 вересня о 14.00 до правоохоронців надійшов виклик від місцевих жителів про те, що невідомі особи намагаються захопити приміщення митрополичих палат при храмі в смт Богородчани. На місце події відправилася слідчо-оперативна група.


Водночас правоохоронці наразі не змогли підтвердити чи спростувати, що будівлю храму намагалися захопити представники «Правого сектора».#Правийсектор, #ІваноФранківськаобласть, #УПЦМП
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-frankivshchyni-vid-moskovskykh-popiv-zvilnyly-tserkvu/

Коментарі