Український політв'язень Сенцов може отримати премію ім. Сахарова

Олега Сенцова висунула кандидатом на премію імені Сахарова найбільша політична фракція Європарламенту – Європейська народна партія

Українського політв’язня Кремля Олега Сенцова внесли до попереднього списку кандидатів на премію Європарламенту ім. Сахарова, що вручається «За свободу думки». Презентація кандидатур відбулася 27 вересня у Брюсселі на спільному засіданні комітету ЄП у закордонних справах і розвитку і підкомітету з прав людини. Про це повідомляє Деловая Столица.


Сенцова висунула кандидатом на премію імені Сахарова найбільша політична фракція Європарламенту – Європейська народна партія (ЄНП).


У цілому, на премію Європарламенту в 2018 році запропонували висунути вісім людей і неурядових організацій, які присвятили своє життя і діяльність захисту принципів демократії та фундаментальних прав у світі. Після обговорення всі пропозиції увійшли до попереднього списку.


Трьох фіналістів визначать шляхом голосування на аналогічному спільному засіданні комітету і підкомітету 9 жовтня.


Як відомо, 14 травня український політв’язень Олег Сенцов, якого незаконно засудили в Росії до 20 років за ґратами, оголосив голодування. Він вимагає відпустити всіх українців, яких утримують у російських в’язницях.#Європарламент, #преміяімСахарова, #Сенцов
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrainskyj-politv-iazen-sentsov-mozhe-otrymaty-premiiu-im-sakharova/

Коментарі