Масове отруєння в Макіївці: для знезараження води використовували марганець 

Станом на 27 вересня на лікарняних ліжках опинилися щонайменше 87 осіб, зокрема і четверо дітей

Через відсутність хлору окупанти дезінфікувати воду марганцем. Саме це і стало причиною отруєння майже сотні людей в окупованій Макіївці на Донеччині. Про це повідомив у Facebook представник уповноваженого в Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський.


«Закінчився хлор, тому воду частково дезінфікувати марганцем ….. Саме така причина цієї жахливої пригоди», – пише він.


«Цей випадок яскраво показує, що у людей, які проживають на окупованих територіях Луганської та Донецької областей повністю відсутнє право на життя», – додав він.


ПО СЛУЧАЮ ОТРАВЛЕНИЯ ВОДОЙ В МАКЕЕВКЕ. ЗАКОНЧИЛСЯ ХЛОР, ПОЭТОМУ ВОДУ ЧАСТИЧНО ДЕЗИНФИЦИРОВАЛИ МАРГАНЦЕМ….. Именно…


Gepostet von Павел Лисянский am Donnerstag, 27. September 2018Нагадаємо, жителі Макіївки почали скаржитися на погане самопочуття 25 вересня. У постраждалих – біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, у важких випадках – виражена інтоксикація та зневоднення. Мешканці міста нарікають на специфічний запах води, яка «смердить хімією і ліками».


Станом на 26 вересня до лікарень через отруєння потрапили 37 дорослих та двоє дітей у віці до 9 років. Зранку 27 вересня стало відомо про ще 4 випадки госпіталізації дорослих людей.


Пізніше стало відомо, що на лікарняних ліжках опинилися вже щонайменше 87 осіб, зокрема і четверо дітей.#Макіївка, #марганець, #отруєнняводою, #хлор
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/masove-otruiennia-v-makiivtsi-dlia-znezarazhennia-vody-vykorystovuvaly-marhanets/

Коментарі