У Києві на хабарі погорів посадовець Державної міграційної служби (фото)

Головний спеціаліст хотів підзаробити на іноземцеві, який утримувався в ізоляторі тимчасового тримання за незаконне перебування на території України

Співробітники Служби безпеки України у межах заходів з протидії корупції викрили на хабарі посадовця Головного управління Державної міграційної служби у Києві. Про це повідомляє прес-центр СБУ.


Оперативники спецслужби встановили, що головний спеціаліст вимагав десять тисяч гривень від іноземця, який утримувався в ізоляторі тимчасового тримання за незаконне перебування на території нашої країни.


«За вказану суму зловмисник обіцяв прискорити процедуру видворення іноземного громадянина за межі України. Гроші потрібно було передати через знайомого утримуваного іноземця», – йдеться у повідомленні.


Правоохоронці затримали зловмисника в столиці поблизу однієї зі станцій метрополітену під час отримання всієї суми неправомірної вигоди.


В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. Заходи із викриття незаконної діяльності посадовця проводились спільно з прокуратурою.
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-kyievi-na-khabari-pohoriv-posadovets-derzhavnoi-mihratsijnoi-sluzhby-foto/

Коментарі