Роман Кулик: МП планує перейти до нових методів залякування і впливу

Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Переконавшись, що їх бидло-погрози не викликають бажаної реакції в Константинополя, МП планує перейти до інших методів залякування і впливу. Частина членів їхньої структури просікла, звідки вітер дме і які майбутні перспективи цієї контори, тому зливає проукраїнським активістам плани провокацій.


На 1 жовтня УПЦ МП звозять своїх прихильників і навколоцерковну тітушню для пікетів місць проживання екзархів Варфоломія: єпископа Едмонтона і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона, архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла. Очевидно з вимогою покинути «канонічну територію РПЦ».


Також керуючий справами Московського патріархату митрополит Антоній заявляє, що «націоналістичні сили» готують на 14 жовтня провокації у Києво-Печерській та Почаївській Лаврах. Що якби натякає, що в МП є свої плани на провокації по цій даті. ЗСУ якраз відмічатимуть День захисника України, тому інформаційний фон для вкидів МП буде ідеальний. Будемо насторожі ;).


Ну ніхто ж і не думав, що вони сприймуть поразку достойно і будуть шукати взаємовигідний компроміс, правда?). Не та публіка. Але перед своїм остаточним падінням з п’єдесталу найвпливовішої релігійної організації вони ще можуть і будуть генерувати в країні насильство та скандали, намагаючись мобілізувати своїх прихильників і гучніше викрикнути «дискримінації! стаття 35, порушення принципу секуляризму!» і т. д. Але даремно. Тільки прискорять процес розпаду своєї організації, як їх та РПЦ гучні погрози тільки прискорили формування позиції Варфоломія по Томосу.


Джерело: Роман Кулик#РоманКулик, #УПЦМП, #церква
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/roman-kulyk-mp-planuie-perejty-do-novykh-metodiv-zaliakuvannia-i-vplyvu/

Коментарі