Гройсман обіцяє українцям сильну економіку вже за 5 років

Глава Кабміну прокоментував останні домовленності між Києвом та Міжнародним валютним фондом

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вже за кілька років Україна може зменшити боргове навантаження до 50% внутрішньо-валового продукту, а за 5-річку – мати сильну економіку. Так глава Кабміну прокоментував останні домовленності між Києвом та Міжнародним валютним фондом, передає Укрінформ.


«Ми уже починаємо зменшувати, а не нарощувати наші борги», – сказав Гройсман.


«Нещодавно прийняли стратегію управління нашим борговим навантаженням, яка передбачає його зменшення уже до 2020 року до рівня менше 50% ВВП», – додав прем’єр.


«Загалом, переконаний, за п’ять років ми можемо вийти на сильну економіку. Я бачу, як це може відбутися, і розумію, що треба для цього робити», – зазначив Гройсман, але додав, що уряду важлива підтримка президента й парламенту для економічного зростання.


Попри президентські й парламентські вибори 2019 року, прем’єр сподівається на інвестиції в різних сферах. А проект бюджету на наступний рік, за його твердженням, є «збалансованим і бездефіцитним». За його словами, курс гривні до долара у 29,4 – абсолютно реальний. Мовляв, «саме тому його і закладено в проект бюджету».


Що ж до заробітків, то ідеї підвищити мінімальну зарплату з 1 січня до 5500 грн замість 4170 грн Гройсман пояснює політичними цілями.


«Якщо ж говорити практично, то маємо цього року домогтися, щоб середня зарплата по Україні досягла не менше 10 тисяч гривень. І, думаю, до кінця року ми вийдемо на цей показник», – зазначив прем’єр.


Нагадаємо,  Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) домовилися про нову програму Stand by.
#гройсман, #економіка
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/hrojsman-obitsiaie-ukraintsiam-sylnu-ekonomiku-vzhe-za-5-rokiv/

Коментарі