В Україні обладнають захисними огорожами зупинки громадського транспорту

Нові будівельні норми набули чинності 1 вересня

В Україні набула чинності нова норма щодо обов’язкового проектування захисних огороджень на зупинках громадського транспорту – встановлення металевих стовпчиків перед зупинками. Це прописано в нових державних будівельних нормах «Вулиці і дороги населених пунктів», що почали діяти з 1 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.


«У попередніх нормах не містилося жодної вимоги щодо безпеки людей на зупинках. Але, на жаль, ми всі знаємо, що трапляються випадки наїзду транспорту на зупинки з людьми і наслідки можуть бути жахливими. За останні роки кількість смертей від наїздів на зупинках громадського транспорту значно зросла», – нагадав чиновник.


За його словами, відтепер на під’їздах до зупинок маршрутного транспорту повинні обов’язково встановлювати огородження перильного типу. Крім того, на зупинках мають бути передбачені засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом і схемою руху) й автомати з продажу квитків. При цьому, огорожа не повинна погіршувати видимість для водіїв або заважати руху пішоходів.
#зупинкигромадськоготранспорту, #ЛевПарцхаладзе
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukraini-obladnaiut-zakhysnymy-ohorozhamy-zupynky-hromadskoho-transportu/

Коментарі