На Шрі-Ланці охоронець екс-міністра влаштував стрілянину по людях

Ранатунґа нічого не загрожувало, але охоронець із незрозумілої причини відкрив вогонь

На Шрі-Ланці охоронець колишнього міністра нафтової промисловості відкрив вогонь по людях, коли екс-посадовець намагався потрапити на робоче місце. Про це повідомляє Reuters із посиланням на місцеву поліцію.


«Охорона відправленого у відставку міністра уряду Шрі-Ланки відкрила вогонь і поранила трьох осіб. В острівній державі поглибилась конституційна криза, що виникла після того, як президент звільнив прем’єр-міністра та призначив нового», – зазначено у повідомленні.


Охоронець почав стріляти, коли Арджуна Ранатунґа, міністр нафтової промисловості у кабінеті колишнього прем’єра Раніла Вікремезінге, намагався увійти до офісу на державному підприємстві Ceylon Petroleum Corp.


Речник поліції Руван Гунасекера підкреслив, що Ранатунґа нічого не загрожувало, але охоронець із незрозумілої причини відкрив вогонь. Нині його заарештовано, триває розслідування.


Довідка. Політична криза на Шрі-Ланці почалася після того, як 26 жовтня президент Майтріпала Сірісена звільнив Вікремезінґе з посади прем’єр-міністра і призначив замість нього екс-президента Махінду Раджапаксу.


Однак Вікремезінґе під час прес-конференції заявив, що все ще має більшу підтримку у парламенті, ніж новопризначений прем’єр. Він і досі вважає себе чинним главою уряду.


Після цього 27 жовтня президент Шрі-Ланки призупинив роботу парламенту до 16 листопада.


Охорону ключових державних установ у Шрі-Ланці було посилено, оскільки профспілки, пов’язані з політичною партією Раджапаксу, заблокували деяким міністрам з уряду Вікремезінґе доступ до міністерств.


Читайте: У США восьмеро загиблих унаслідок стрілянини в синагозі#політичнакриза, #стрілянина, #ШріЛанка
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-shri-lantsi-okhoronets-eks-ministra-vlashtuvav-strilianynu-po-liudiakh/

Коментарі