Меркель більше не балотуватиметься на посаду канцлера Німеччини

Меркель очолює Християнсько-демократичний союз з 2000 року та є безперервним канцлером Німеччини з 2005-го

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель заявила, що не балотуватиметься на новий термін 2021 року, коли закінчиться четвертий термін її повноважень на чолі уряду. Про це повідомляє Meduza.


Вона також не братиме участі в партійних виборах, які пройдуть у грудні 2018-го.


Виступаючи на прес-конференції, Меркель висловила розчарування з приводу результатів виборів у федеральній землі Гессен, де  переміг Християнсько-демократичний союз, але політсила продемонструвала значно гірші результати, ніж на попередніх виборах.


«ХДС не зміг переконати виборців», – сказала Меркель і додала, що несе особисту відповідальність за «гіркі» результати партії.


«Як канцлер та голова ХДС, я несу відповідальність і за перемоги, і за поразки», – заявила вона.


Меркель очолює Християнсько-демократичний союз з 2000 року та є безперервним канцлером Німеччини з 2005-го.


Дві партії, які входять до правлячої коаліції у Німеччині – Християнсько-демократичний союз (ХДС) Анґели Меркель та Соціал-демократична партія (СДПН) – зазнали нищівних втрат на виборах до земельного парламенту багатої федеральної землі Гессена.


За попередніми результатами, партія Меркель перемогла із 27% голосів, проте цей результат – провальний у порівнянні з попередніми виборами 2013 року: партія втратила 11,3%.#вибори, #Меркель, #німеччина, #Християнськодемократичнийсоюз
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/merkel-bilshe-ne-balotuvatymetsia-na-posadu-kantslera-nimechchyny/

Коментарі