Суд скасував штраф Коболєву у справі мільйонних премій «Нафтогазу»

Суд дозволив Коболєву не платити штраф

Київський апеляційний суд скасував штраф на суму 1,7 тис. гривень керівнику НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву за відмову надати нардепу Сергію Власенку інформацію з переліком осіб, які отримали премії за перемогу в Стокґольмському арбітражі над російським «Газпромом». Про це повідомляє LIGA.net.


За інформацією видання, 29 жовтня апеляційний суд задовольнив скаргу адвоката, подану в інтересах Коболєва, і скасував рішення Шевченківського районного суду Києва про штраф. Також суд апеляційної інстанції ухвалив закрити справу у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.


Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва оштрафував Коболєва на 1,7 тис. гривень за відмову надати народному депутату Сергію Власенку перелік осіб, які отримали премії за перемогу в Стокґольмському арбітражі у вересні.


Раніше наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення про виплату премій співробітникам компанії, які брали участь у суді з російським «Газпромом». Загальна сума преміальних становитиме 1% від суми виграшу (4,6 мільярда доларів), тобто 46,3 мільйона доларів.


Читайте: Суд скасував штраф Коболєву в 7 млрд грн#Київськийапеляційнийсуд, #Коболєв, #НАКНафтогазУкраїни, #штраф
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/sud-skasuvav-shtraf-kobolievu-u-spravi-miljonnykh-premij-naftohazu/

Коментарі