Воєнний кабінет Тимошенко очолила людина без жодного військового досвіду

За словами лідерки «Батьківщини», завдання кабінету – напрацювання нових ефективних методів досягнення миру на Донбасі

30 жовтня у Києві пройшов третій форум «Новий курс України», на якому лідерка «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про початок створення так званого воєнного кабінету. Причому його створенням займеться Андрій Сенченко – людина, яка не має жодного військового досвіду, пише Інформатор.


За словами політика, склад «кабінету» буде оприлюднений напередодні президентських виборів. Його завдання – напрацювання нових ефективних методів досягнення миру на Донбасі. Координацію формування так званого «воєнного кабінету» Тимошенко доручила колишньому народному депутату Андрію Сенченку.


Цікаво, що Сенченко не має жодного військового досвіду. Політик навчався на факультеті машинобудування Ленінградського механічного інституту. Потім працював теслярем, майстром цеху, інженером.


З 1984 року Сенченко працював у комсомолі сімферопольського заводу «Фіолент», з 1986 займав виборні посади у ЛКСМУ Криму.


Останні 27 років Сенченко був чиновником, займався бізнесом і три скликання засідав у Верховній Раді. При цьому координатор створення «воєнного кабінету» Тимошенко жодного дня не займався військовими справами.#воєннийкабінет, #Сенченко, #Тимошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/voiennyj-kabinet-tymoshenko-ocholyla-liudyna-bez-zhodnoho-vijskovoho-dosvidu/

Коментарі