Мігранти із Центральної Америки штурмують кордон Мексики (фото)

Мігрантам вдалося прорватись через огорожу на території Ґватемали

Мігранти з Центральної Америки, які називають себе «другим караваном», намагалися силою пробитись на територію Мексики через кордон із Ґватемалою. Про це повідомляє Associated Press.


Під час сутичок із мексиканськими силовиками від гумової кулі загинув 26-річний громадянин Гондурасу.


Група із кількасот мігрантів з країн Центральної Америки слідувала за першою групою з декількох тисяч біженців, які вирушили з Гондурасу до США понад два тижні тому і тиждень тому перетнули кордон Мексики.«Другий караван» намагався пробитися до першої групи, поки та залишалася у мексиканському місті Тепанатепек.


Мігрантам вдалося прорватись через огорожу на території Ґватемали. Мексиканські прикордонники не пропускали біженців, унаслідок чого і виникли сутички.Міністр внутрішніх справ Мексики Альфонсо Пріда заперечує, що мексиканські силовики причетні до смерті біженця. За його словами, мігранти пробилися на мексиканську частину кордону та напали на правоохоронців із камінням, пляшками і петардами. У деяких нападників були «коктейлі Молотова» і вогнепальна зброя.Читайте: У Туреччині вантажівка з мігрантами впала з мосту: 22 особи загинули#глобалізація, #Гондурас, #мігранти, #міграційнакриза, #Мексика
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/mihranty-iz-tsentralnoi-ameryky-shturmuiut-kordon-meksyky-foto/

Коментарі