Протести «жовтих жилетів» у Бельгії: активісти трощать авто поліції (фото)

За даними правоохоронців, затримано понад 60 осіб

Натхненні протестами «жовтих жилетів» у Франції, кілька сотень осіб, які виступають проти підвищення цін на паливо, вийшли на вулиці Брюсселя – повідомляє Reuters.


Протестувальники розбили щонайменше два поліцейських фургона і закидали камінням та петардами офіс прем’єр-міністра Чарльза Мішеля.


Щоб розігнати демонстрантів, поліція застосувала водомети та сльозогінний газ. Десятки осіб кидали каміння, петарди і дорожні знаки в копів, які обливали їх струменями води під високим тиском і стріляли газовими набоями.


За даними правоохоронців, затримано понад 60 осіб.


Спочатку протест починався як мирна акція. Протягом кількох годин люди в флуоресцентних жилетках просто ходили по вулицях і перекривали рух.Нагадаємо, протести «жовтих жилетів» почалися у Франції 17 листопада. Одягнені в флуоресцентні жовті жилети протестувальники блокували шосе по всій країні, перешкоджаючи доступу до паливних складів, торгових центрів і деяких фабрик.


Читайте: Масштабні протести проти зростання цін на пальне у Франції: є загиблий (фото)#Брюссель, #пальне, #протестижовтихжилетів, #Франція
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/protesty-zhovtykh-zhyletiv-u-belhii-aktyvisty-troshchat-avto-politsii-foto/

Коментарі