Олександр Солонько: Репутацію Матіоса справа про «секс-скандал» не врятує

Політичний аналітик Олександр Солонько

За цілою низкою резонансних подій, які всі обговорюють, не загубилася й історія із затриманням політтехнолога Володимира Петрова.


Вона стала відголосом «секс-скандалу» навколо одного із поліцейських чинів, який спалахнув не так давно і закінчився так само раптово, як і почався. Судячи з усього, і справді є підстави вважати справу фейкововю. Тепер Петрова звинувачують в організації цього скандалу та інкримінують цілу низку статей Кримінального кодексу. Звинувачення за деякими з них викликають сумніви, як і вся справа загалом, але це інша історія. Очевидно, що ми про це ще багато цікавого почуємо, враховуючи, що правоохоронні органи взялися ще й за низку медійників.


Мені в цьому всьому найбільш дивно інше, на що хочеться звернути увагу. Це активність навколо даної справи головного військового прокурора країни Анатолія Матіоса. Він активно коментує справу і його причетність до неї викликає логічні питання.


Чому власне військовий прокурор займається цілком «цивільною» справою? Повноваження військової прокуратури торкаються того, що відбувається в мілітарних структурах і СБУ. Тому такі речі виглядають якось не дуже, скажімо так, логічно.


Що це? Бажання нагадати про себе? Попіаритися? Чи щось інше. І яке взагалі відношення Матіос може мати до цієї брудної справи?


Якщо це банальне намагання звернути на себе увагу зайвий раз, то привід обрано, м’яко кажучи, дуже невдало. Справа насправді дуже брудна і причетність до неї це не дуже престижна. Хоча судячи з тієї кількості скандалів, в які влип військовий прокурор, та претензії до його компетентності, репутацію його ця справа вже не погіршить, як і не врятує.


Так чи інакше, гадаю військовому прокурору треба зосередитися на тому, щоби займатися своєю справою, а не шукати брудного піару на справі, до якої жодна нормальна людина не захоче бути причетною.


Джерело: Олександр Солонько#військовапрокуратура, #ВолодимирПетров, #Матіос, #сексскандал
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/oleksandr-solonko-reputatsiiu-matiosa-sprava-pro-seks-skandal-ne-vriatuie/

Коментарі